SPA - léčebné procedury

V rámci našich služeb jsme připravili pro Vaše miláčky možnost využítí Psích lázní, které pozitivně působí na kůži a srst Vašeho kamaráda.

Perličková koupel a aromaterapie nejsou jen luxusem, ale především léčebnou terapií pro srst, kůži, svaly, krevní oběh a psychiku psa.

Perličková koupel se využívá jak k léčebným účelům, například při artrózách či kožních problémech, tak jako relaxační procedura v kombinaci s účinnými aromaterapiemi. Při perličkové koupeli bublinky prostupují vodou a jemně masírují tělo, následně dochází ke zklidnění a relaxaci. Psovi poskytne úlevu při kožních problémech, bolestech kloubů, pomůže při regeneraci svalstva, podporuje krevní oběh a posiluje celkovou obranyschopnost těla. Pro psa je koupel příjemnou relaxací.

 
 
V našem salonu budeme používat výhradně kosmetiku Iv San Bernard.
  •     jedná se o přírodní exkluzivní kosmetiku pro psy, kočky, fretky a další domácí mazlíčky, ale také pro koně, jejíž cílem je ošetřovat kůži a srst takovým způsobem a takovými přípravky, aby byly  zdravé a přirozeně krásné
  •    respektuje jednotlivé typy kůže a srsti, je schopna řešit některé problémy související s úpravou srsti jako např. rozplétání a prevence zacuchané srsti, snadné česání, výplachy chlupových folikulů po trimování, podpora růstu srsti
  •    některé přípravky jsou vhodné jako doplňková léčba kožních onemocnění
  •    hydratuje a vyživuje kůži

Složení výrobků vychází z přírodních zdrojů jako jsou např. řasy z mrtvého moře, olej z avokáda,  olej ginko, extrakty z bambu, z jojoby, z ginseng, pižmo, červený jíl.