PetExpert

Víte, že lze v dnešní době pojistit i svého psa nebo kočku? Není to už tak žhavá novinka, protože PetExpert ve spolupráci s ČSOB pojišťovnou pečují o naše chlupaté cennosti už od roku 2018. PetExpert je pojištění pro psy a kočky s nejlepším krytím na trhu a náklady za ošetření PetExpert hradí přímo veterináři v ordinaci! 

Podmínky vstupu

PetExpert pojišťuje všechny kočky a pejsky s průkazem původu nebo bez. Papíráci, útulkáči, malí, velcí, chlupatí nebo bez srsti, ale věk při vstupu musí být od 50 dnů do 6-10 let dle plemene. Každý pes či kočka musí mít při vstupu do pojištění čip.


Co vše PetExpert hradí?


Z pojištění se hradí léčba úrazů a nemocí včetně diagnostiky od odborníka. Dále samozřejmě pojištění kryje operace, pooperační péči, hospitalizaci, léky, související náklady a odpovědnost. Nově si u PetExpert můžete sjednat i cestovní pojištění NA CESTY pro vašeho mazlíčka.

Podrobný přehled naleznete zde: 

https://www.petexpert.cz/co-hradime

Je i váš veterinář smluvním veterinářem?

PetExpert nabízí opravdu širokou smluvní síť veterinářů, která zahrnuje okolo 85% veterinárních ordinací v České republice a neustále se rozrůstá. Pokrývají všechny specializace a podpora veterinářů je 24/7.

Jestli i právě váš veterinář patří pod křídla PetExpert se dozvíte zde: 

https://www.petexpert.cz/smluvni-veterinari


Čím více mazlíčků, tím levnější pojištění!

Pokud ale PetExpert znáte a máte u nich svého chlupáče pojištěného, tak možná nevíte, že čím více mazlíčků pojistíte, tím více měsíců ušetříte na pojistném:

✓ 1 měsíc zdarma na druhou uzavřenou smlouvu

✓ 2 měsíce zdarma na třetí uzavřenou smlouvu

…a tak dále 

Podmínky jsou jednoduché - množstevní slevu lze uplatnit pouze na další zvířecí miláčky, kteří s vámi žijí v jedné domácnosti. Smluv můžete uzavřít samozřejmě neomezené množství a měsíce zdarma se vždy s každou další uzavřenou smlouvou budou navyšovat. O množstevní slevu lze zažádat po uzavření další smlouvy či dalších smluv na e-mailové adrese: info@petexpert.cz. V e-mailu je nutné uvést číslo smlouvy.

PetExpert je pojištění pro psy a kočky s nejlepším krytím na trhu