NEPŘETRŽITĚ 24/7
+420 604 627 755

WEB
www.kremacezviratfatima.cz

NEJSME KAFILERIE

Kremace probíhá individuálně. Každé zvířátko je při žehu v kremační peci samo.

GARANCE

Každý jednotlivý žeh je monitorován. Ihned po přijetí zvířátko označíme unikátním kódem, které je s ním po celou dobu kremace.

PŘEPRAVA

Pokud k nám nemůžete se zvířátkem dojet sami, můžeme ho vyzvednut u vás doma nebo u veterináře.

Kremace zvířat Fatima

Zní to asi divně, někdy i morbidně, ale pro mě to je životní zkušenost, kterou jsem musela již sama se svými psy několikrát prožít. Byť jsem byla do posledního nádechu u nich a hladila je, nedokázala jsem umírání zastavit... Dlouhé hodiny jsem pak seděla, držela je v ruce a přemýšlela co s tělem? kam je dát? zakopat? abych je měla na blízku. Do kafilérie bych je nikdy nedala, každý z nich byl součástí mé rodiny a mě samotné. 

Dlouho mi v hlavě ležela myšlenka o důstojném rozloučení mých miláčků. Vzhledem k mé profesi psí kadeřnice se s touto nezbytnou částí života setkávám. Prožívám ji s vámi jako s mými klienty opakovaně. Není to téma sice běžné, ale i tak, je jeho součástí.  

Kanceláře nyní naleznete v pardubickém a v královéhradeckém kraji. V každé se nachází prostor s chladícím boxem, kde je zvířátko uloženo až do termínu kremace, také prostor pro vyřízení administrativních formalit a výběr památečních předmětů.

Budeme se společně s Vámi dělit o Vaši bolest a hledat to nejlepší řešení přímo pro Vás, protože sdílená bolest je poloviční bolest... 

               Jana Kosniovská

V PARDUBICÍCH
OŘECHOVÁ 293
STARÉ HRADIŠTĚ
533 52

WEB

www.kremacezviratfatima.cz

V HRADCI KRÁLOVÉ
DUKELSKÁ TŘÍDA 1
HRADEC KRÁLOVÉ
500 02

JAK POSTUPOVAT

 Ve chvíli, kdy vám zemře zvířátko, volejte na nepřetržitě dostupnou telefonní linku +420 604 627 755. Dohodneme se, kdy a kde nám zvířátko předáte.

 Uložíme ho do speciálního vaku a označíme nezaměnitelným kódem. Můžete k jeho poslední cestě přiložit dopis na rozloučenou nebo jeho oblíbenou hračku, bohužel není možné přikládat velké pelechy či deky.

Vyplníme kremační list. Budeme se Vás ptát na informace o zvířátku, např. jeho datum narození, platnost očkování, jeho jméno,... dále také na vaše osobní údaje a zapíšeme, o jaký památeční předmět budete mít zájem. 

Zvířátko uchováme v chladícím zařízení až do termínu kremace. Všechny individuální kremace plně zabezpečuje Krematorium zvířat Praha na adrese Podnikatelská II, Praha - Běchovice.

Posledním krokem je předání památečního předmětu, společně s potvrzením o individuální kremaci, které slouží i k odhlášení zvířátka z trvalého bydliště.

S láskou po celý život ...