NABÍDKA SLUŽEB

Klasická úprava

Standardní úprava srsti je vhodná pro ty, kteří chtějí mít své pejsky krásné, čisté a voňavé. Je zde možné téměř stoprocentně splnit přání páníčka. Zahrnuje vykoupání, vymačkání análních žláz, vysušení, vyčesání srsti, střih nebo trimování, úpravu drápků a depilaci uší.

Výstavní střih

Při volbě výstavního střihu se pejskem ostříhá přesně podle standardu dle rasy. Je zde kladen větší důraz na sušení a rovnání srsti. Při koupání se například nepoužívá condicionér, aby srst nebyla příliš zplihlá. Chceme docílit co nejvíce načechraného a upraveného vzhledu. Úprava zahrnuje vykoupání, vymačkání análních žláz, důkladné vysušení a vyčesání, odpovídající střih dle standardu dané rasy, depilaci a čištění uší, úprava drápů.

Vybavení salonu na klíč

Chcete začít stříhat pejsky profesionálně? Nabízet klientům kvalitní servis v oblasti péče o psa? Psí salon Fatima vám nabízí jedinečnou možnost kompletního vybavení vašeho salonu. Předáme vám naše dlouholeté zkušenosti a poskytneme rady a tipy jak komunikovat se zákazníky, jaké produkty a stroje zakoupit ihned. Poskytujeme širokou nabídku mycích van, stolů na stříhání, nůžky a strojky, hřebeny a mnoho dalšího. Záleží pouze na vaší představě. Vše si můžete přímo v salonu předem vyzkoušet tak, abyste věděli, do čeho své peníze investujete.

Psí školka

Hlídání fenek všech plemen a to krátkodobě i dlouhodobě. Všichni jsou s námi doma. Snídají, spinkají i se chodí venčit. 

SPA 

LÉČEBNÉ PROCEDURY

Nechte svého psa relaxovat v bublinkové koupeli, která má příznivý vliv na jeho srst a kůži. Perličková koupel a aromaterapie nejsou jen luxusem, ale především léčebnou terapií pro srst, kůži, svaly, krevní oběh a psychiku psa. Poskytne mu úlevu při kožních problémech, bolestech kloubů, pomůže při regeneraci svalstva, podporuje krevní oběh a posiluje celkovou obranyschopnost těla.

Kosmetické ošetření zubů bez anestezie

Tato procedura je vhodná pro klidné pejsky, kteří mají mírně znečištěné zoubky. Do dásní se vmasíruje gel na čištění zubů s nano bublinkami. Tyto bublinky jsou dostatečně malé na to aby prorazily a zničily bakterie. Poté se ultrazvukovým kartáčkem, který naruší bakteriální stěny, od zubu oddělí plak a zubní kámen, který je kovovou špachtlí sundán. Toto ošetření slouží jako prevence zubního kamene a nenahrazuje důkladné veterinární ošetření.

Odborné poradenství

Pokud si nevíte rady, jaký kartáč, šampon nebo gumičku máte svému pejskovi pořídit, opravdu se nebojte zeptat. Jsme tu pro vás. Žádné z vašich dotazů nebereme na lehkou váhu. Rádi si uděláme čas na to, abychom vám poradili, vše vysvětlili nebo ukázali.

Odborné semináře

Rezervujte si své místo na odborném semináři, který pořádá psí salon Fatima. Jako návštěvník máte možnost poznat významná jména v oblasti stříhání a péče o psa. Dozvědět se nejnovější trendy, prohloubit své znalosti nebo se jen a pouze dozvědět něco nového. 

Magnetoterapie

Indikace : 

- Nadměrné línání  - 45minut /den

- Regenerace, hojení ran , záněty moč.cest -  30minut/den

    Minimální počet sezení 6-10x

-Bolestivé stavy / namožení svalů páteře a          končetin, spondylozy, traumata měkkých tkání/

-Artrozy u starých jedinců

- Nemoci a traumata kloubů/ osteochondrozy, dysplazie , distorze , ruptury vazů, záněty, v rámci konzervativní terapie nebo v pooperačním stádiu.

- Hojení pooperačních jizev a fraktur,  včetně hojení komplikovaných ran a nehojících se fraktur.

- Extruze /výhřezy/ meziobratlové plotýnky , v rámci konzervativní terapie nebo v pooperačním stádiu.

-Protrurze / posuny/ meziobratlových plotýnek, pacienti v bolestiví i s deficity chůze s kompresí míchy různého stupně, kde nelze navrhovat chirurgické řešení.

-Kořenové dráždění /uskřinutí nervového kořene / 

-Onemocnění bederně -křížového spojení

- Regenerace periferních nervů po traumatu i po imunitě zprostředkovaného zánětu

-Zlepšení výkonnosti a regeneraci svalů u sportovních a pracovních psů

-Celková regenerace a zlepšení kondice

-Prevence a redukce stresu


Služby reklamace 

První služba

Klikněte a můžete začít psát. Ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi.

Druhá služba

Klikněte a můžete začít psát. Illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et.

Třetí služba

Klikněte a můžete začít psát. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Čtvrtá služba

Klikněte a můžete začít psát. Sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam.

Pátá služba

Klikněte a můžete začít psát. In ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum.

Šestá služba

Klikněte a můžete začít psát. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor.

Závěrečná ustanovení Tento reklamační řád zapracovává příslušná ustanovení českého zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů, a českého zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů. Ochrana práv spotřebitele, kterou mu poskytují ustanovení právního řádu, od nichž se nelze smluvně odchýlit, a jež by se v případě neexistence volby českého práva jinak použila, není tímto reklamačním řádem dotčena. V případě, že dojde mezi kupujícím a prodávajícím ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může kupující podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – 

oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 2 Česká republika Email: adr@coi.cz Web: adr.coi.cz Kupující může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/.