NABÍDKA SLUŽEBNON-STOP LINKA

+420 604 627 755

Nabízíme vám nepřetržitou telefonní linku. Jsme tu pro vás každý všední den, o víkendu i o svátcích. Bohužel ale, díky naší službě převozu zvířátek, cestujeme po celých východních Čechách, proto nejsme k zastižení v pevnou pracovní dobu v naší kanceláři. Vždy si s vámi sjednáme schůzku, při které si zvířátko předáme, vyplníme společně kremační list a vybereme památeční předmět.


PŘEPRAVA

Pokud k nám nemůžete zvířátko dopravit, vyzvedneme si jej sami u vás doma nebo u veterináře. Stačí zavolat na nepřetržitě dostupnou telefonní linku +420 604 627 755. Snažíme se vyřídit předání v co nejkratším čase, vše ale záleží na naší vytíženosti, vždy to ale bude v den zavolání a to v řádu hodin od telefonického kontaktu v rámci celých východních Čech.

Následně přepravujeme vaše zvířátko do Krematoria zvířat v Praze, ve kterém probíhají veškeré kremace. 


ULOŽENÍ

Základním dokumentem pro přijetí zvířátka je náš formulář zvaný kremační list. Společně si jej projdeme a vyplníme základní údaje o vás, zvířátku, urničce a dalších vámi požadovaných službách. 

Zvířátko si od vás převezmeme, uložíme jej do speciálního vaku na zemřelé, zvážíme jej a přidělíme mu kremační kámen s unikátním číslem. Nakonec uložíme vaše zvířátko do chladicího boxu, kde bude čekat až do termínu kremace.

KREMACE

Nejdříve zvířátko vložíme do speciálního vaku a uložíme v chladicím boxu. V termín kremace následuje transport do krematoria v Praze, kde je tělíčko vyjmuto z vaku a vloženo do ekologické rakve a proběhne individuální kremace. 

Při kremaci je v peci zvířátko vždy samo. Samotná kremace probíhá v moderní kremační peci, která je jen menší model kremační pece lidské. Kremace trvá dle váhy zířátka, obvykle kolem 60 - 90 minut. Poté je z pece vyndán popel a je vsypán do chladicích nádob. Po vychladnutí se popel zpracuje v kremulátoru a na konci tohoto procesu je z popela hladký sypký prášek, který se poté vsype do urny.

GARANCE

Je pro nás prioritou číslo jedna, abychom vždy zajistili předání veškerého popela mazlíčka jeho majiteli. Společně s Krematoriem zvířat Praha používáme unikátní systém Garance, díky kterému máme vždy přehled o tom, kde se nachází tělíčko, nebo popel daného mazlíčka a je vyloučena záměna. 

Každé zvířátko dostane při příjmu unikátní kód, který s ním dále prochází všemi procesy od uložení v chladicím boxu až po vsypání popela do vybrané urny. Navíc je každá kremace nahrávána na kameru a záznam z kremace si ukládáme. Z něj je patrné, o jaké zvířátko se jednalo a že bylo v kremační peci samo. Tento záznam můžete kdykoliv obdržet zdarma na email.


PAMÁTEČNÍ PŘEDMĚTY

Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních památečních předmětů německé výroby. Nabízíme ekologické, dřevěné, kovové, keramické urny se šperky Swarovski. Ocelové, gravírované šperky a památeční skla. 

PŘEDÁNÍ URNY

Jakmile od nás obdržte zprávu, že je vaše urnička připravena k vyzvednutí, můžete si ji vyzvednout u nás v kanceláři, nechat ji zaslat prostřednictvím přepravní služby PPL nebo vám ji osobně doručíme domů.