NABÍDKA SLUŽEB

NON-STOP LINKA

Nabízíme vám nepřetržitou telefonní linku +420 604 627 755. Jsme tu pro vás každý všední den, o víkendu i o svátcích. 

PŘEPRAVA

Pokud k nám nemůžete zvířátko dopravit, vyzvedneme si jej sami u vás nebo u veterináře.

ADMINISTRATIVA

Veškeré administrativní náležitosti se snažíme vyřídit my, abyste jimi nemuseli být zatíženi. 

PAMÁTEČNÍ PŘEDMĚTY

Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních památečních předmětů německé výroby. Nabízíme ekologické, dřevěné, kovové, keramické urny se šperky Swarovski. Ocelové, gravírované šperky, památeční skla a náhrobky.

ZALITÍ POPELA DO PAMÁTEČNÍHO SKLA

Krásný, elegantní a zajímavý pamětní předmět, který vypadá téměř jako bytový doplněk.  Pokud nechcete u sebe doma uchovávat urnu s popelem, máte možnost si část popela vašeho mazlíčka nechat zalít do památečního skla.  

ULOŽENÍ

Až do termínu vaší kremace, umístíme zvířátko ve speciálním vaku do našeho chladícího boxu.

TRANSPORT

Bezpečně přepravíme vaše zvířátko do krematoria v Praze, ve kterém probíhají veškeré kremace. 

ROZLOUČENÍ

Naposledy se rozlučte v obřadní síni, která se nachází v prostorách pražského krematoria. Je možné sestavit obřad na míru, s vaší hudbou i fotkami Snažíme se maximálně vyhovět vašim požadavkům.

ONLINE

Jednotlivé žehy je možné sledovat i online. Po předchozí domluvě s krematoriem vám sdělíme váš čas kremace. Na záběrech zprvu uvidíte unikátní kód, které zvířátko dostalo při převzetí a následně vložení těla v ekologické rakvi do kremační pece.

KREMACE

Kremace probíhá v nejmodernější kremační peci v Praze. Jedná se o zmenšeninu lidské pece. Tato technologie zajišťuje, že dojde k dokonalému zpopelnění. Popel je zpracován ve speciálním zařízení (kremulátoru). Vzniklý prášek je poté vsypán do vámi vybraného památečního předmětu.

GARANCE

Nemusíte mít strach, zda je vaše zvířátko při žehu v kremační peci samo. Služba GARANCE vám poskytne 100% jistotu, že obdržíte popel pouze z vašeho zvířátka. Záznam vám zašleme na emailovou adresu nebo přiložíme CD.

PŘEDÁNÍ URNY

Jakýkoliv památeční předmět, urničku či šperk, si můžete vyzvednout u nás v kanceláři, můžeme jej zaslat prostřednictvím České pošty nebo vám ho přivézt domů.