DŮSTOJNÉ ROZLOUČENÍ S VAŠÍM ZVÍŘECÍM PŘÍTELEM ...


- O nás - 

PODĚKOVÁNÍ

 Protože mám nejen své zvířecí miláčky, ale úžasnou kamarádku Dášu, která stojí při mě jak v životě , tak i v mém podnikání, podílí se i tentokrát na tomto projektu se mnou. 

 Bude se společně s Vámi dělit o Vaši bolest a hledat to nejlepší řešení pro Vás...protože sdílená bolest je poloviční bolest. Velké poděkování patří i mému skoro zeťákovi Jirkovi Maršíkovi, který mě věnuje nemalou část svého času v technické podpoře. A vlastně i dětem, které ochuzuji o čas a dávají mi tu možnost věnovat se mé práci. Zejména té nejstarší, která s námi realizuje právě tohle všechno realizuje...


JAK POSTUPOVAT A JAKÝ JE PRŮBĚH KREMAČNÍCH SLUŽEB?


 Ve chvíli, kdy vám zemře zvířátko, volejte na nepřetržitě dostupnou telefonní linku +420 888 888 888. Dohodneme se, kdy a kde si zvířátko předáme. 

 Uložíme ho do speciálního vaku a označíme nezaměnitelným kódem. Můžete k jeho poslední cestě přiložit dopis na rozloučenou nebo jeho oblíbenou hračku, bohužel není možné přikládat velké pelechy.

 Následně vyplníme tzv. kremační list, ve kterém se vás budeme ptát na informace o zvířeti, jeho datum narození, platnost očkování. jeho jméno,... Na vaše osobní údaje a zapíšeme, zda budete mít zájem o nějaký památeční předmět, šperk, sklo či urnu nebo o záznam z kremace. 


 Zvířátko uchováme v chladícím boxu až do termínu kremace. V tento den obdržíte SMS zprávu o převozu zvířete do Zvířecího krematoria Praha na adrese Podnikatelská II, Běchovice, kde probíhají veškeré individuální kremace.

 Posledním krokem je předání památečního předmětu, společně s formulářem potvrzující předání zakoupeného památečního předmětu a potvrzením o individuální kremaci, které slouží i k odhlášení pejska z trvalého bydliště.

 Při schůzce vám na vše podrobně odpovíme. Na projednání všech vašich dotazů budeme mít dostatek času. Nemusíte mít strach. Sami máme domácí mazlíčky a tak víme, v jakém stavu k nám jedete. Nemusíte o ničem pochybovat ani se za nic stydět.


- Jak to funguje? -

A CO POTŘEBUJI VĚDĚT

NEJSME KAFILERIE

Kremace probíhá individuálně. Každé zvířátko je při žehu v kremační peci samo.

GARANCE

Nemusíte mít strach ze záměny. Nejenže je každý jednotlivý žeh monitorován, ihned po přijetí zvíře označíme unikátním kódem, které je s ním po celou dobu kremace.

TRANSPORT

Bezpečně přepravíme vaše zvířátko do krematoria v Praze, ve kterém probíhají veškeré kremace.

- Kde nás najdete? -

NAŠE PROVOZOVNY

Kanceláře nyní naleznete v Pardubickém a v Královéhradeckém kraji. V každé se nachází prostor s chladícím boxem, kde je zvířátko uloženo až do termínu kremace, také prostor pro vyřízení administrativních formalit a výběr památečních předmětů.Kancelář se nachází přímo v prostorách Psího salonu ve Starém Hradišti.

V královéhradeckém kraji na adrese Dukelská 1