DŮSTOJNÉ ROZLOUČENÍ S VAŠÍM ZVÍŘECÍM PŘÍTELEM ...


- O nás - 

PODĚKOVÁNÍ

 Budeme se společně s Vámi dělit o Vaši bolest a hledat to nejlepší řešení přímo pro Vás, protože sdílená bolest je poloviční bolest... 


JAK POSTUPOVAT A JAKÝ JE PRŮBĚH KREMAČNÍCH SLUŽEB?


 Ve chvíli, kdy vám zemře zvířátko, volejte na nepřetržitě dostupnou telefonní linku +420 604 627 755. Dohodneme se, kdy a kde si zvířátko předáme. 

 Uložíme ho do speciálního vaku a označíme nezaměnitelným kódem. Můžete k jeho poslední cestě přiložit dopis na rozloučenou nebo jeho oblíbenou hračku, bohužel není možné přikládat velké pelechy či deky.

 Následně vyplníme tzv. kremační list, ve kterém se vás budeme ptát na informace o zvířátku, např. jeho datum narození, platnost očkování, jeho jméno,... dále také na vaše osobní údaje a zapíšeme, zda budete mít zájem o nějaký památeční předmět, šperk, sklo či urnu nebo o záznam z kremace. 


 Zvířátko uchováme v chladícím boxu až do termínu kremace. V tento den obdržíte SMS zprávu o převozu zvířete do Krematoria zvířat Praha na adrese Podnikatelská II, Běchovice, kde probíhají veškeré individuální kremace.

 Posledním krokem je předání památečního předmětu, společně s formulářem potvrzující předání zakoupeného památečního předmětu a potvrzením o individuální kremaci, které slouží i k odhlášení zvířátka z trvalého bydliště.

 Při schůzce vám na vše podrobně odpovíme. Na projednání všech vašich dotazů budeme mít dostatek času. Nemusíte mít strach. Sami máme domácí mazlíčky a tak víme, v jaké náladě k nám jedete. Nemusíte o ničem pochybovat ani se za nic stydět.


- Jak to funguje? -

A CO POTŘEBUJI VĚDĚT

NEJSME KAFILERIE

Kremace probíhá individuálně. Každé zvířátko je při žehu v kremační peci samo.

GARANCE

Nemusíte mít strach ze záměny. Nejenže je každý jednotlivý žeh monitorován, ihned po přijetí zvíře označíme unikátním kódem, které je s ním po celou dobu kremace.

TRANSPORT

Bezpečně přepravíme vaše zvířátko do krematoria v Praze, ve kterém probíhají veškeré kremace.

- Kde nás najdete? -

NAŠE PROVOZOVNY

Kanceláře nyní naleznete v Pardubickém a v Královéhradeckém kraji. V každé se nachází prostor s chladícím boxem, kde je zvířátko uloženo až do termínu kremace, také prostor pro vyřízení administrativních formalit a výběr památečních předmětů.Kancelář se nachází přímo v prostorách Psího salonu ve Starém Hradišti.

V královéhradeckém kraji na adrese Dukelská 1