NOVINKY

Kremace zvířat

NYNÍ VÁM PSÍ SALON FATIMA DOKÁŽE ZPROSTŘEDKOVAT DŮSTOJNÝ ODCHOD VAŠEHO PŘÍTELE V CELÝCH VÝCHODNÍCH ČECHÁCH.

Dlouho mi v hlavě ležela myšlenka o důstojném rozloučení mých miláčků. Vzhledem k mé profesi psí kadeřnice se s touto nezbytnou částí života setkávám. Prožívám ji s vámi jako s mými klienty opakovaně. Není to téma sice běžné, ale i tak, je jeho součástí. To právě vy jste mne donutili zamyslet se nad tím, na čím nikdo z nás nechce. Na to, co budeme dělat, až se s našimi láskami budeme muset rozloučit.

Fyzioterapie pro psy

Přátelé a klienti od března 2019, bude v prostorách Psí salon Fatima, rozšířena služba o fyzioterapii Vašich psích miláčků. Navrácení kloubů, svalů a obratlů do fyziologické polohy. Je to manuální terapie , volným a přirozeným pohybem . Jde o metodu PREVENTIVNÍ PÉČE opěrného aparátu.

SPA  pro psy

Od září 2018 rozšiřuje naše služby o léčebné a relaxační koupele - SPA, kosmetické ošetření horního a spodního patra čelisti ultrazvukovým kartáčkem bez narkózy.
Více v sekci SPA a kosmetické ošetření zubů

Vzdělávací program FATIMA

V psím salonu Fatima , počínaje listopad 2013 budou probíhat vzdělávací programy akreditovány MŠMT. Na základě osvědčení o rekvalifikaci, po úspěšném ukončení vzdělávacího programu rekvalifikačního kurzu, podle vyhl. MŠMT č.176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení. Více v sekci - kurzy stříhání.